Czy telefony komórkowe szkodzą zdrowiu?
Wpis na blogi Crazy Nauka odnoszący się do tematu, czy i jak telefony komórkowe wpływa na nasze zdrowie.
Wpis na blogi Crazy Nauka odnoszący się do tematu, czy i jak telefony komórkowe wpływa na nasze zdrowie.
Kiedyś podniecałem się informacjami z internetu o działalności władców tego świata… Później gdzieś zasłyszałem, że 1% społeczeństwa jest zdolny do wszystkiego, a 5% społeczeństwa cierpi na „prześladowanie wszystkich przez wszystkich” – To ci ostatni odnajdują we wszystkim zło i szukają dowodu na to, jak przygotować popcorn za pomocą telefonu komórkowego 😉 To ci sami ludzie, którzy straszą nas m.in. telefonami komórkowymi i wi-fi, a sami z nich korzystają. W mojej ocenie to taki Greenpeace, który przykuwa się do drzewa, do komina elektrowni, a sami korzystają z dróg czy prądu. Skoro nie chce się zarabiać w sposób uczciwy, można zarabiać na propagandzie i wbrew pozorom na tym, z czym się walczy…
Greenpeace jeszcze nie odcina się tak od wyniku postępu ludzkości, oni chcą tylko umiaru.
Takim bardziej jaskrawym przypadkiem, o który ci mogłoby chodzić to np. Amisz, który prowadzi kanał na YouTube czy ortodoksyjny żyd lub mułzumanin, który zajada się hamburgerami.
Co do Greenpeace. Kompletnie się na tym nie znam, ale przyjmuję – jak napisałeś w komentarzu, że „nie odcina się tak od wyniku postępu ludzkości, oni chcą tylko umiaru.” – Żeby kopalnie nie wydobywały węgla, albo żeby elektrownie nie zwiększały swojej mocy, to tak naprawdę musi być mniejsze zapotrzebowanie na produkty takie jak węgiel czy prąd. Jeśli nikt nie będzie korzystał z prądu, a zimą z ogrzewania, to kopalnie i elektrownie same się zamkną. Greenpeace powinien przykuwać się więc do naszych drzwi, byśmy nie mogli wejść do domu i nie mogli korzystać z prądu lub ogrzewania.
Nie do końca, bo czasem działania Greenpeace też mnie denerwuję np. protesty przeciw elektrownią atomowym. Ale np. popieram, iż w zakresie wycinania Puszczyna, gdyż biomasę spokojnie można pozyskać z mniej naturalnych obszarów leśny. Po to są leśnicy, by z jednej strony chronić ekologiczne cenne siedliska, z drugiej strony prowadzić harmonijną produkcję leśną, by zaspokoić potrzeby rynku.